✉  krakow@ies-pl.pl      ☎  +48 12 278 14 34     Poniedziałek - Piątek 7:00-15:30
ISO9001 ISO14001 ISO45001 ISO27001 AAA
TOŻSAMOŚĆ ZBIOROWA
Firmowa tożsamość (corporate identity) w naszej firmie wywodzi się z filozofii i historii firmy oraz tworzy jej podstawową strategię. Dla jej właściwego funkcjonowania został określony zakres praw będący podstawą do działania w kierunku klientów, wewnętrznymi relacjami między pracownikami, systemu komunikacji, zarządzania i właściwego motywowania. Położyliśmy duży nacisk na zdefiniowanie ważnych znaków, które naszą firmę pomagają rozpoznać i odróżnić od innych. Dla pozytywnego obrazu firmy (corporate image) decydujące było sformułowanie i zdyscyplinowanie się w czterech podstawowych obszarach:

Firmowa kultura (corporate culture) -jest tworzona zasadami nie tylko zarządzania w kierunku na zewnątrz firmy (z klientami, z partnerami handlowymi, z przedstawicielami organów państwowych, zagranicznych instytucji, z konkurencją), ale i w kierunku do wewnątrz firmy (wzajemne relacje z pracownikami, z ich rodzinami). Poprzez sformułowanie ogólnych metod i ogólnego klimatu udało się wybudować stabilną firmę w indywidulanym stylu.

Firmowa komunikacja (corporate communications) - zostały sformułowane zasady (narzędzia, kanały, media) dla komunikacji z właściwymi grupami, tak aby zostały spełnione wieloletnie plany i cele firmy.

Wizualny styl (corporate design) - zostały zdefiniowane wszystkie szczegóły (Logo manual, Design manual), którymi firma prezentuje się na zewnątrz. Bardzo ważnym elementem było zastrzeżenie prawne nazwy i logo firmy. Wzór wizytówek, papieru firmowego, itp. od początku istnienia firmy czyli od 1992 roku jest stosowany w komunikacji i znane docelowym grupom.

Produkty oferowane produkty i usługi są podstawą istnienia i funkcjonowania firmy. Od początku jej istnienia dobierane są w taki sposób, aby ich obecność spełniała podstawowy cel firmy oraz realizowała założone wizje. 

IES-PL Sp. z o.o.
ul. Działowskiego 13
30-399 Kraków
Tel: +48 12 278 14 34
IES s.r.o.
Nová Rožňavská 136
831 04 Bratislava
Tel: +421 2 49101400
NEWSLETTER
© IES s.r.o. | webdesign Geoorgee & Iko
Skontaktuj się z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy z przeglądaniem naszej witryny.